Panel klienta

Strefa klienta

zobacz jak działamy wypełniając przestrzeń biuro-klient, klient-biuro

nazwa: caverdemo hasło: caverdemo


Korzyści jakie zyskują Państwo współpracując z naszym biurem mając internetowy dostęp:

Archiwum dokumentów 24h/dobę

Archiwum dokumentów 24H/dobę
W panelu klienta gromadzimy dokumenty księgowe - faktury, umowy, wyciągi bankowe. Mimo, ze lubimy kontakt z Klientami to zdajemy sobie sprawę, że ważny jest dla Państwa czas. Szukając konkretnych dokumentów nie muszą już Państwo dzwonić do biura i czekać na ich przesłanie, gdyż są one uporządkowane w jednym miejscu i dostępne 24 godziny na dobę.

Przyjazny program do wystawiania faktur

Przyjazny program do wystawiania faktur
Już nie trzeba tworzyć własnych wzorów faktur, pamiętać ich kolejnych numerów, ani wpisywać za każdym razem wszystkich danych od nowa, a tym bardziej płacić za program do fakturowania. Program pilnuje, aby dokument został wystawiony bezbłędnie i w ekspresowym tempie, następnie wydrukowany lub wysłany pocztą elektroniczną do klienta.

Sprawna kontrola należności

Sprawna kontrola należności
Dzięki oprogramowaniu w panelu klienta w szybki sposób kontrolują Państwo należności od swoich kontrahentów. Od razu wiadomo, który kontrahent zalega z płatnością, a który rozlicza się na bieżąco.

Codzienny bilans zysków i strat

Codzienny bilans zysków i strat
System, w oparciu o faktury sprzedażowe i kosztowe, prezentuje na bieżąco dane dotyczące wysokości kosztów i przychodów Państwa firmy w aktualnym miesiącu. Pozwala to na bieżąco decydować, kiedy opłaca się np. wystawić fakturę lub co zrobić by zoptymalizować wysokość zobowiązań podatkowych.

Wyniki finansowe firmy

Wyniki finansowe firmy Z końcem każdego miesiąca nasze Biuro przekazuje Państwu w systemie rozliczenie księgowe danego miesiąca. Dzięki temu tworzy się pełna historia wyników firmy, która jest zawsze i szybko dostępna w jednym miejscu.

Elektroniczny przepływ dokumentów

Elektroniczny przepływ dokumentów Zamiast doręczać pliki faktur osobiście, mogą Państwo automatycznie - a więc szybko i łatwo - przesyłać je sukcesywnie do biura rachunkowego za pomocą systemu. Taki komfort to wielka oszczędność czasu. Tymczasem mogą Państwo spokojnie skupić się na tym, co najważniejsze - czyli prowadzeniu własnej firmy i zarabianiu pieniędzy.
 

Informacje

Panel klienta CAVER - to miejsce gdzie klient obsługiwany w ramach podpisanej z Biurem Rachunkowym CAVER umowy ma możliwość zalogowania się do panelu kontaktu i obsługi na płaszczyźnie klient - biuro.

Panel Klienta - to miejsce obsługi klientów w prowadzonym przez nas połączeniu tradycyjnej obsługi biura rachunkowego z internetowym dostępem do danych finansowych. Więcej informacji znajdziesz tu...

Kontakt

CAVER Sp. z o.o.
biuro rachunkowe:
43-300 Bielsko-Biała
ul. Sobieskiego 196
siedziba spółki:
43-300 Bielsko-Biała
ul. Zapłocie Małe 42A


+48 33 488 88 14 +48 606 999 583

biuro@caver.pl

Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała

CAVER Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała

Certyfikat "Firma Przyjazna Internautom" przyznany firmie CAVER Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe za wysoki standard komunikacji z klientami w Internecie oraz dopasowanie wizerunku i usług do wymagań Internautów.