Tradycyjne Biuro Rachunkowe

Nasze biuro rachunkowe proponuje tradycyjną współpracę dla osób, które nie ufają nowoczesnym technologiom i nie czują się pewnie w sprawach związanych z Internetem. Siedzibą naszej firmy jest Bielsko-Biała, lecz obsługujemy cały Śląsk. Jesteśmy przekonani, że dzięki swobodnemu wyborowi między osobistym dostarczaniem nam określonych dokumentów finansowych, a pozostawieniem odbioru w naszej gestii, współpraca będzie przebiegała płynnie i bez zakłóceń. Przy każdym kontakcie służymy profesjonalną pomocą i doradztwem w kwestiach księgowych i rachunkowych.

Księgowość tradycyjna, czy moduł internetowy? Na każdym etapie naszej współpracy mają Państwo możliwość zmiany dotychczasowej formy i dopasowania jej do własnych potrzeb. Jako profesjonalne biuro rachunkowe dbamy o jak najwyższy komfort naszych klientów.

Jeśli Państwa firma prowadzi jednak działalność na dużą skalę i niemożliwe jest przekazywanie wszystkich istotnych dokumentów, wyspecjalizowany pracownik biura rachunkowego Caver może prowadzić księgowość oraz weryfikować i wprowadzać dokumenty zdalnie w siedzibie Państwa firmy, niezależnie czy znajduje się ona w Bielsku-Białej, czy w innym mieście na Śląsku.

Caver Bielsko zaprasza!

 

Kontakt

CAVER Sp. z o.o.
biuro rachunkowe:
43-300 Bielsko-Biała
ul. Sobieskiego 196
siedziba spółki:
43-300 Bielsko-Biała
ul. Zapłocie Małe 42A


+48 33 488 88 14 +48 606 999 583

biuro@caver.pl

Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała

CAVER Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała

Certyfikat "Firma Przyjazna Internautom" przyznany firmie CAVER Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe za wysoki standard komunikacji z klientami w Internecie oraz dopasowanie wizerunku i usług do wymagań Internautów.