Internetowe Biuro Rachunkowe

Internetowe biuro rachunkowe – istotne informacje.

księgujemy on-lineKsięgowość w formie tradycyjnej już dawno zaczęła tracić popularność. W dobie nowoczesnych technologii na znaczeniu zaczęły przybierać internetowe biura rachunkowe, które świadczą swoje usługi on-line. Jest to metoda niezwykle wygodna, gdyż nie wymaga od Klienta stawiennictwa w siedzibie Caver, które znajduje się w Bielsku-Białej na Śląsku.

Stosowane przez nas rozwiązania internetowe dają Państwu możliwość dostępu do wszelkich danych i statystyk dotyczących finansów Państwa firmy, niezależnie od miejsca, w którym się Państwo obecnie znajdują. Księgowość "on-line" to wspaniały sposób na monitorowanie postępów prac księgowych wykonywanych przez nasze biuro rachunkowe. Dostęp do panelu klienta umożliwia podgląd wszelkich danych, niezależnie od miejsca, w którym się obecnie przebywa. Dzięki niemu można również drukować raporty, wszelkie zestawienia, jak również eksportować dane do arkusza Excel. Śląsk, Mazury, Bielsko, a może Warszawa? W każdym z tych miejsc mogą Państwo na bieżąco kontrolować swoje finanse. Gwarantujemy bezpieczeństwo danych i odpowiednie systemy szyfrujące.

Proces księgowania rozpoczyna się od razu po otrzymaniu od Państwa dokumentów. Wtedy też każdy Klient otrzymuje 24-godzinny dostęp do wszelkich danych.

Biuro Rachunkowe Caver spełnia potrzeby klientów wykorzystując wszelkie możliwości, które dają nowoczesne technologie. Gwarantujemy pełną satysfakcję z użytkowania naszych rozwiązań on-line.

W skład usług internetowych naszego biura rachunkowego wchodzą między innymi takie udogodnienia jak:

FAKTUROWANIE:

Komfortowe i łatwe narzędzie służące do wystawiania faktur, które błyskawicznie trafiają do nas. Zapewniamy czytelną bazę kontrahentów i towarów, jak również rozbudowane opcje wystawiania faktur z własnym logo.

OBIEG DOKUMENTÓW:

Pomoc w przesyłaniu dokumentów w sieci w dowolnych formatach. Wszystkie pliki mogą zostać odpowiednio opisane i zaksięgowane. Pozwala to oszczędzić czas i ograniczyć liczbę wizyt w naszym biurze w Bielsku-Białej.

PODGLĄD DANYCH:

Wgląd i kompleksowe monitorowanie danych księgowych naszych klientów. Po zalogowaniu się do panelu uzyskują Państwo dostęp do bieżących informacji. Ważna jest tutaj skuteczna i niezwykle szybka komunikacja.

MAGAZYN:

Pomoc przy prowadzaniu kilku magazynów, wystawianiu różnego rodzaju dokumentów magazynowych, jak również zarządzanie i kontrolowanie wszelkich zapasów. System pozwala na automatyczne generowanie zamówień.

 

Kontakt

CAVER Sp. z o.o.
biuro rachunkowe:
43-300 Bielsko-Biała
ul. Sobieskiego 196
siedziba spółki:
43-300 Bielsko-Biała
ul. Zapłocie Małe 42A


+48 33 488 88 14 +48 606 999 583

biuro@caver.pl

Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała

CAVER Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe Bielsko-Biała

Certyfikat "Firma Przyjazna Internautom" przyznany firmie CAVER Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe za wysoki standard komunikacji z klientami w Internecie oraz dopasowanie wizerunku i usług do wymagań Internautów.